
ProHotel JW-BSK шейкеріне арналған стақан
- Бар
- Коды:119845
14 444 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel JW-BSK шейкер стақаны шейкердің негізі ретінде пайдаланылады және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде коктейльдер жасау кезінде әртүрлі ингредиенттерді араластыруға немесе салқындатуға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: металл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2030410 |
| Биіктігі | 170 мм |
| Тереңдігі | 92 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Көлем | 750 мл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 92 мм |
- Бағасы: 14 444 ₸


