
ProHotel CSD16VR шейкері
- Бар
- Коды:119840
7 877 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel CSD24R шейкері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде коктейльдер дайындау кезінде әртүрлі ингредиенттерді араластыруға немесе салқындатуға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан және винилден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: металл / қызыл
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2030270 / CSD16VRED |
| Биіктігі | 204 мм |
| Тереңдігі | 77 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Көлем | 500 мл |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 77 мм |
- Бағасы: 7 877 ₸


