
Мадлер ProHotel IBH02
- Бар
- Коды:120078
15 682 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мадлер ProHotel IBH02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде коктейльдер дайындау кезінде жемістер мен жидектердің шырынын сығуға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан, ұштары пластиктен жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2121219 |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 33 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 33 мм |
- Бағасы: 15 682 ₸


