
Мадлер ProHotel IBH01
- Бар
- Коды:120077
17 273 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мадлер ProHotel IBH01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде коктейльдер дайындау кезінде жемістер мен жидектердің шырынын сығуға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан, ұштары резеңкеден жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2121220 |
| Биіктігі | 205 мм |
| Тереңдігі | 30 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 30 мм |
- Бағасы: 17 273 ₸


