
ProHotel CSD16G шейкері
- Бар
- Коды:119836
43 162 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel CSD16G шейкері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде коктейльдер дайындау кезінде әртүрлі ингредиенттерді араластыруға немесе салқындатуға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: алтын
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2030268 |
| Биіктігі | 204 мм |
| Тереңдігі | 77 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Көлем | 500 мл |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 77 мм |
- Бағасы: 43 162 ₸


