
ProHotel CSD24G шейкері
- Бар
- Коды:119835
36 395 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel CSD24G шейкері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде коктейльдер дайындау кезінде әртүрлі ингредиенттерді араластыруға немесе салқындатуға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: алтын
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2030269 |
| Биіктігі | 244 мм |
| Тереңдігі | 86 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Көлем | 700 мл |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 86 мм |
- Бағасы: 36 395 ₸


