
VIATTO JW-610 қақпағы бар құмыра (құмыра)
- Бар
- Коды:195046
7 564 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құмыра (құмыра) Viatto JW-610 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде суды, шырынды, лимонадты, коктейльдерді және басқа да алкогольсіз сусындарды стақандар мен стақандарға құю үшін қолданылады. Бұйымның эргономикалық тұтқасы бар. Құмыра мөлдір поликарбонаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.385 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.45 кг |
| Биіктігі | 235 мм |
| Тереңдігі | 193 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Көлем | 1900 мл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 138 мм |
- Бағасы: 7 564 ₸


