
VIATTO JW-B4B барға арналған контейнер, 4 науа
- Бар
- Коды:299499
16 341 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Viatto JW-B4B бар контейнері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде алкогольдік және алкогольсіз коктейльдер мен басқа да сусындарды дайындауға және безендіруге арналған алдын ала өңделген жемістерді, жидектерді және басқа ингредиенттерді сақтау үшін қолданылады. Бұйым 4 науамен және қақпақпен жабдықталған. Сыртқы бөлігі полипропиленнен, ішкі бөлігі ABS-тен, қақпағы поликарбонаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | JW-B4B |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.285 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.44 кг |
| Биіктігі | 90 мм |
| Тереңдігі | 160 мм |
| Қаптамадағы саны | 12 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 16 341 ₸


