
VIATTO CSD24 шейкері
- Бар
- Коды:220194
8 545 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO CSD24 шейкері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында коктейльдер мен басқа да аралас сусындарды дайындауға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.28 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.379 кг |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 87 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Көлем | 0,7 мл |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 87 мм |
- Бағасы: 8 545 ₸


