
Hurakan HKN-CHB612Y бор тақтасы
- Бар
- Коды:235017
45 967 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CHB612Y бор тақтасы барлар мен мейрамханалардағы мәзірлер, арнайы ұсыныстар және бағалар туралы ақпаратты орналастыруға арналған. Модель сары-қоңыр жақтаумен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4 келі |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 35 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 45 967 ₸


