
GASTRORAG PB-330 кесу тақтасы
- Бар
- Коды:83599
6 912 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG PB-330 кесу тақтасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үйде пицца мен басқа да тағамдарды кесу үшін қолданылады. Модельдің классикалық дөңгелек пішіні бар. Бұйым табиғи ағаштан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген. Суретте көрсетілген пышақ пен қалақ жеткізу көлеміне кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.7 кг |
| Биіктігі | 12 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 6 912 ₸


