
GASTRORAG PB-400 кесу тақтасы
- Бар
- Коды:88838
11 180 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG PB-400 кесу тақтасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үйде пицца мен басқа да тағамдарды кесу үшін қолданылады. Модельдің классикалық дөңгелек пішіні бар. Бұйым табиғи ағаштан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген. Суретте көрсетілген пышақ пен қалақ жеткізу көлеміне кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.25 кг |
| Биіктігі | 15 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 11 180 ₸


