
ProHotel PTWP11 пиццаға арналған табақ
- Бар
- Коды:119983
6 736 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel PTWP11 пицца науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде пиццаларды, сондай-ақ пирогтарды, торттарды және басқа да кондитерлік өнімдерді дайындау және ұсыну үшін қолданылады. Бұйымның дөңгелек пішіні және ірі перфорациясы бар. Науа алюминийден жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4080804 |
| Биіктігі | 10 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 6 736 ₸


