
VIATTO PS16 пицца торына арналған таба
- Бар
- Коды:220396
5 281 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO PS16 пицца торының науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пештермен бірге пайдаланылады. Бұйым алюминийден жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.14 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.184 кг |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 5 281 ₸


