
VIATTO PS14 пицца торына арналған таба
- Бар
- Коды:220395
4 630 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO PS14 пицца торының науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пештермен бірге пайдаланылады. Бұйым алюминийден жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.115 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.137 кг |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 4 630 ₸


