
Пиццаға арналған күрек 310 мм Grill Master 310 мм, тұтас
- Бар
- Коды:198240
25 319 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master пицца күрегі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пештерде пісірілген қамырдан жасалған бұйымдарды тиеу, алу және айналдыру үшін қолданылады. Жұмыс бөлігі мен тұтқасы тағамдық алюминийден жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 30009 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.4 кг |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 25 319 ₸


