
Кондитерлік сақина ProHotel CRR2
- Бар
- Коды:314714
2 564 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel CRR2 кондитерлік сақинасы айналмалы, наубайхана және конвекциялық пештерде, бу конвектоматтарында, қуыру және пештерде кондитерлік өнімдерді пісіруге, сондай-ақ десерттерді, салаттарды және басқа да тағамдарды дайындауға арналған. бірнеше қабаттар, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.08 кг |
| Биіктігі | 35 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 100 мм |
- Бағасы: 2 564 ₸


