
VIATTO SCR4K сынағына арналған қырғыш
- Бар
- Коды:220383
5 369 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SCR4K қамыр қырғышы қамырды қажетті өлшемдегі бөліктерге бөлу үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель кең негізбен және тұтқамен жабдықталған. Жұмыс бөлігі тот баспайтын болаттан, тұтқасы пластиктен жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.138 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.157 кг |
| Биіктігі | 260 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 100 мм |
- Бағасы: 5 369 ₸


