
Кілегейге арналған сифон Hurakan HKN-WPR05
- Бар
- Коды:302862
31 821 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кілегейге арналған сифон Hurakan HKN-WPR05 кондитерлік дүкендерде, кафелер мен мейрамханаларда майлылығы жоғары және майы аз кілегейді, десерттерді, мусстарды, тұздықтарды шайқауға арналған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған 3 саптама кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ыстық өнімдер үшін жарамсыз
- N2O баллондарымен үйлесімді
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 0,5 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Түрі | Сифон |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.85 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.88 кг |
| Биіктігі | 310 мм |
| Тереңдігі | 80 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 125 мм |
- Бағасы: 31 821 ₸


