
ATESY кесу тақтасы 600х300х30 мм
- Бар
- Коды:121350
39 601 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY кесу тақтасы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында өнімдерді кесу және кесу үшін қолданылады. Бұйым калибрленген ағаш блоктарды желімдеу арқылы табиғи буктан жасалған, бұл оның майысуын болдырмайды. Тақтаның беті оның кебуіне жол бермеу үшін өсімдік майымен майланған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Материал | Ағаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Кесетін тақта 600х300х30 бук |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.6 кг |
| Биіктігі | 30 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 39 601 ₸


