
Кесетін тақта ATESY Т.Б-2-400.400-02
- Бар
- Коды:121356
32 159 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY кесу тақтасы т.Б.-2-400.400-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлікті кесу және кесу үшін қолданылады. Модель тақтаны үстелдің шетіне ыңғайлы бекітуге мүмкіндік беретін 2 жағымен жабдықталған. Бұйым орындалды табиғи желімделген бук.
Ерекшеліктері:
- Кесілген өнімдерді тақтадан ыдысқа "тастау" қажеттілігі туындаған кезде кесуге ыңғайлы
- Кесілген өнімдер тақтадан төгілмейді
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Материал | Ағаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.5 кг |
| Биіктігі | 70 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 32 159 ₸


