
ATESY кесу тақтасы 400х300х20 мм
- Бар
- Коды:121348
17 113 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY кесу тақтасы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында өнімдерді кесу және кесу үшін қолданылады. Бұйым калибрленген ағаш блоктарды желімдеу арқылы табиғи буктан жасалған, бұл оның майысуын болдырмайды. Тақтаның беті оның кебуіне жол бермеу үшін өсімдік майымен майланған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Материал | Ағаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Кесу тақтасы 400х300х20 бук |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.5 кг |
| Биіктігі | 20 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 17 113 ₸


