
Кесетін тақта ATESY Т.Б-400.300-02- ОГ
- Бар
- Коды:121351
43 540 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY кесу тақтасы т.Б.-400.300-02- ОГ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді кесу және кесу үшін қолданылады. Модельде сұйықтықтың үстелге төгілуіне жол бермейтін ойық және сұйықтық пен қалдықтарды жинауға арналған тесік бар. Бұйым орындалды табиғи желімделген бук.
Жеткізу көлеміне сынықтар мен сұйықтықтарды жинауға арналған 20 мм тереңдіктегі GN 1/2 сыйымдылығы кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Материал | Ағаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Кесетін тақта Т.б- 400.300-02- ОГ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.6 кг |
| Биіктігі | 50 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 43 540 ₸


