
Cambro SCP64CW 135 сусымалы өнімдерге арналған мөлдір шөміш
- Бар
- Коды:106768
3 062 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro SCP64CW 135 сусымалы азық-түлік шөміші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ұн, макарон, қант, жарма және басқа да өнімдерді алу үшін қолданылады. Модель ілу үшін арнайы тесігі бар құйылған тұтқамен жабдықталған. Бұйым Camwear беріктігі жоғары поликарбонаттан жасалған®.
Ерекшеліктері:
- Сынбайды, деформацияланбайды және тот баспайды
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 1814 гр
- Түсі: мөлдір
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 94704 / SCP64CW тармақ. / SCP64CW-135 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.3 кг |
| Биіктігі | 350 мм |
| Қаптамадағы саны | 6 дана. |
| Серия | Camwear |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 145 мм |
- Бағасы: 3 062 ₸









