
Cambro RSB1014СW 110 салат ыдысы (4.7л)
- Бар
- Коды:287314
1 054 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro RSB1014СW салат ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шектеулі кеңістікте тағамдардың кең ассортиментін көрсету үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Поликарбонат |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.52 кг |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Көлем | 4.7 л |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Ені | 273 мм |
- Бағасы: 1 054 ₸


