
Гарнир қасық Cambro SPOP11CW 110 қара
- Бар
- Коды:101390
2 042 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гарнир қасық Cambro SPOP11CW 110 қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында ыдыс-аяқтың кең ассортиментін ыдыс-аяққа салу үшін қолданылады. Модельде ілуге арналған арнайы тесігі бар ыңғайлы кең тұтқасы және перфорацияланған жұмыс бөлігі бар. Бұйым Camwear беріктігі жоғары поликарбонаттан жасалған®.
Ерекшеліктері:
- Уақыт өте келе өшпейді және деформацияланбайды
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: қара
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 95015 / 110SPOP11CW / SPOP11CW-110 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.04 кг |
| Биіктігі | 283 мм |
| Қаптамадағы саны | 12 дана. |
| Серия | Camwear |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 73 мм |
- Бағасы: 2 042 ₸








