
Гарнирлі қасық Cambro SPO11CW 135 мөлдір
- Бар
- Коды:106769
3 609 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гарнир қасық Cambro SPO11CW 135 қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында ыдыс-аяқтың кең ассортиментін ыдыс-аяққа салу үшін қолданылады. Модельде ілу үшін арнайы тесігі бар ыңғайлы кең тұтқасы бар. Бұйым Camwear беріктігі жоғары поликарбонаттан жасалған®.
Ерекшеліктері:
- Түсін өзгертпейді және уақыт өте келе деформацияланбайды
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: мөлдір
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 98775 / SPO11CW проз. 98775 / SPO11CW проз. / SPO11CW-135 / 59358 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.06 кг |
| Биіктігі | 283 мм |
| Қаптамадағы саны | 12 дана. |
| Серия | Camwear |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 73 мм |
- Бағасы: 3 609 ₸









