
Өлшеу сыйымдылығы Cambro 4SFSCW 135 (3,8л)
- Бар
- Коды:287530
5 531 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 4SFSCW 135 (3,8л) контейнері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік пен дайын тағамдарды сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Бұйым жоғары сапалы соққыға төзімді мөлдір поликарбонаттан жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
Ерекшеліктері:
- Тамаша көрінетін дөңгелек пішінді сыйымды контейнер
- Кварталармен және литрмен оңай оқылатын градуирлеу
- Қалыпталған тұтқалар қауіпсіз тасымалдауды қамтамасыз етеді
- Жиналмалы - сақтау кезінде ең аз орын алады
- Тегіс бетті тазалау оңай
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.399 келі |
| Биіктігі | 187 мм |
| Тереңдігі | 185 мм |
| Материал | Поликарбонат |
| Көлем | 3.8 л |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Түсі | Мөлдір |
| Ені | 185 мм |
- Бағасы: 5 531 ₸


