
Дуршлаг Cambro 13CLRCW 135 (ГН 1/1)
- Бар
- Коды:287348
6 141 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 13CLRCW 135 дуршлагы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде пісірілген өнімдерді сұйықтықтардан бөлу үшін, сондай-ақ жидектерді, жемістерді, көкөністерді, саңырауқұлақтарды және басқа да өнімдерді ағынды суда жуу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Мөлдір |
| Түрі | Дуршлаг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.78 кг |
| Биіктігі | 76 мм |
| Тереңдігі | 325 мм |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 6 141 ₸


