
Cambro 18263CW 135 мөлдір контейнері
- Бар
- Коды:187473
6 961 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 18263CW 135 сериялы Camwear контейнері® қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік пен дайын тағамдарды сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Бұйым жоғары сапалы соққыға төзімді мөлдір пластиктен жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Тамаша көрінетін тікбұрышты пішінді сыйымды контейнер
- Текстураланған түбі сызаттардың пайда болу мүмкіндігін азайтады және сырғып кетуден сақтайды
- Қалыпталған тұтқалар қауіпсіз тасымалдауды қамтамасыз етеді
- -40-тан 99 °C-қа дейінгі температураға шыдайды
- Қышқылдардың әсеріне төзімді, даққа төзімді, иістерді сіңірмейді
- Жиналмалы - сақтау кезінде ең аз орын алады
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- Тегіс бетті тазалау оңай
- NSF тізіміне енгізілген
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Camwear жеңіл шешілетін жабылатын қақпақ® Flat
- Camwear жылжымалы қақпағы® SlidingLids™
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Науа 18263CW (18.9л) / 35184 |
| Биіктігі | 90 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Қаптамадағы саны | 6 дана. |
| Материал | Пластик |
| Көлем | 18.9 л |
| Серия | Camwear |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 660 мм |
- Бағасы: 6 961 ₸






