
Өлшеу сыйымдылығы Cambro RFS22 148 (20,8л)
- Бар
- Коды:287529
20 319 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro RFS22 148 контейнері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік пен дайын тағамдарды сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Бұйым жоғары сапалы соққыға төзімді мөлдір полиэтиленнен жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
Ерекшеліктері:
- Тамаша көрінетін дөңгелек пішінді сыйымды контейнер
- Кварталармен және литрмен оңай оқылатын градуирлеу
- -40-тан 70 °C-қа дейінгі температураға шыдайды
- Қалыпталған тұтқалар қауіпсіз тасымалдауды қамтамасыз етеді
- Жиналмалы - сақтау кезінде ең аз орын алады
- Тегіс бетті тазалау оңай
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- NSF тізіміне енгізілген
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.964 кг |
| Биіктігі | 381 мм |
| Тереңдігі | 378 мм |
| Материал | Полиэтилен |
| Көлем | 20.8 л |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Ені | 378 мм |
- Бағасы: 20 319 ₸


