
Cambro CFR18 110 контейнері қара
- Бар
- Коды:106782
37 938 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro CFR18 110 контейнері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлікті, дайын тағамдарды, тұздықтарды және гравийлерді уақытша сақтау, тасымалдау және тарату үшін пайдаланылады. Бұйымның қаптамасы соққыға төзімді акрилонитрил бутадиенстиролдан жасалған және салқындататын уытты емес гельмен толтырылған.
Ерекшеліктері:
- Тоңазытылған өнімдерді өңдеуге ыңғайсыз мұзды пайдаланбай, 4 С аспайтын температурада 6 сағатқа дейін сақтауға мүмкіндік береді
- Алдын ала салқындатылған өніммен толтырмас бұрын мұздатқышта 8 сағат немесе түні бойы тоңазытқышта сақтау керек
- Стандартты тағамдық барларға және ою үстелдеріне сәйкес келеді
- Мұздатқышта салқындату және сақтау кезінде орынды үнемдеу үшін жинақталады
- Тығыздағыш материалды пайдаланбай кез келген тағам өнімдерін сақтау кезінде қауіпсіз
- АҚШ патентімен қорғалған D 419,364
- Тегіс бетті тазалау оңай
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: қара
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CFR 18 қара. |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.4 кг |
| Биіктігі | 170 мм |
| Тереңдігі | 173 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Пластик |
| Көлем | 1.6 л |
| Серия | ColdFest |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 173 мм |
- Бағасы: 37 938 ₸









