
Cambro 1120CBP 180 ас құралдарына арналған ыдыс ашық сұр
- Бар
- Коды:106791
3 939 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 1120CBP 180 п ас құралдарына арналған ыдыс қоғамдық тамақтандыру орындарында шанышқыларды, қасықтарды және пышақтарды сақтау және кейіннен тарату үшін қолданылады. Модельде 4 ұяшық бар. Бұйым жоғары сапалы полиэтиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- Жинақталады
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: ашық сұр
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1120 CBP сұр. |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.76 кг |
| Биіктігі | 95 мм |
| Тереңдігі | 289 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Пластик |
| Серия | Cambox |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 3 939 ₸









