
Ыстыққа төзімді қалақ Cambro SPASL14 150 янтарьды
- Бар
- Коды:106798
11 623 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro SPASL14 150 қалақшасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында ыдыс-аяқта тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін, сондай-ақ оларды кейіннен тарату және ұсыну үшін қолданылады. Модельде ілуге арналған арнайы тесігі бар ыңғайлы кең тұтқасы және перфорацияланған жұмыс бөлігі бар. Бұйым ыстыққа төзімді Camtensil материалынан жасалған®.
Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
Ерекшеліктері:
- Ыстыққа төзімділік -40-тан 149 °С-қа дейін
- Кәстрөлдің немесе табаның шетіне ілу үшін арнайы ойық
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: кәріптас
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түрі | күрекше |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SPASL14 янт |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.13 кг |
| Биіктігі | 359 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | ыстыққа төзімді пластик |
| Серия | Camtensils |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 89 мм |
- Бағасы: 11 623 ₸


