
Науа Cambro CFR18 148
- Бар
- Коды:287310
38 283 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro CFR18 148 науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік пен дайын тағамдарды сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Бұйым орындалды жоғары сапалы пластмасса, толтырылған неутоксичным гельмен.
Қосымша сипаттамалар:
- Тереңдігі: 170 мм
- Сыйымдылығы: 1,6 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.4 кг |
| Биіктігі | 170 мм |
| Тереңдігі | 173 мм |
| Серия | ColdFest |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 173 мм |
- Бағасы: 38 283 ₸


