
Cambro CFPSRC10 135 қақпағы бар мөлдір дозатор
- Бар
- Коды:106780
49 391 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro CFPSRC10 135 қақпағы бар диспенсер қоғамдық тамақтандыру орындарында тұздықтарды, таңғыштарды және сұйық дәмдеуіштерді мөлшерлеп пайдалану үшін қолданылады. Бұйым беріктігі жоғары ABS-пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыбаға: 29,5 мл
- Түсі: мөлдір
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CFPSRC10 тармақ. |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.34 кг |
| Биіктігі | 285 мм |
| Тереңдігі | 184 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Серия | ColdFest |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 228 мм |
- Бағасы: 49 391 ₸











