
Нанды CanCan 1701 майымен сіңдіруге арналған құрылғы
- Бар
- Коды:360598
94 899 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 1701 құрылғысы қонақүйлерде, мейрамханаларда және кафелерде нанды майлау және дәмін жақсарту үшін қолданылады. Қолдануды дәл бақылау үшін машинаны зәйтүн және сары маймен, сондай-ақ әртүрлі соустармен бірге пайдалануға болады. Перфорацияланған барабан операторға майды бір қозғалыста нанға біркелкі таратуға мүмкіндік береді, артық май қоқыс жәшігінің түбіне шөгеді. Құрылғының барлық бөліктері ыдыс жуғышта жууға жарамды. Машина тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 190х110х180 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.55 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.6 кг |
| Биіктігі | 165 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Брендтің отаны | Түркия |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түсі | Болат |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 175 мм |
- Бағасы: 94 899 ₸


