
GASTRORAG CB50351WT ақ кесу тақтасы
- Бар
- Коды:110876
9 911 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CB50351WT кесу тақтасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үйде әртүрлі өнімдерді кесу үшін қолданылады. Модельдің классикалық тікбұрышты пішіні бар. Бұйым жоғары сапалы полиэтиленнен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: ақ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.3 кг |
| Биіктігі | 15 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 9 911 ₸


