
GASTRORAG CB6040RD кесу тақтасы қызыл
- Бар
- Коды:223134
17 900 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CB6040RD кесу тақтасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үйде әртүрлі өнімдерді кесу үшін қолданылады. Модель тікбұрышты пішінге ие. Бұйым сызаттардың пайда болуына төзімді тағамдық тығыздығы жоғары полиэтиленнен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Биіктігі | 20 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 17 900 ₸


