
GASTRORAG CB6040WT ақ кесу тақтасы
- Бар
- Коды:110877
17 900 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CB6040WT кесу тақтасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үйде әртүрлі өнімдерді кесу үшін қолданылады. Модельдің классикалық тікбұрышты пішіні бар. Бұйым жоғары сапалы полиэтиленнен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: ақ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Биіктігі | 20 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 17 900 ₸


