
Сусымалы өнімдерге арналған шөміш GASTRORAG P-039
- Бар
- Коды:110914
4 839 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG P-039 сусымалы азық-түлік шөміші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ұн, макарон, қант, жарма және басқа да өнімдерді алу үшін қолданылады. Модель ыңғайлы тұтқамен жабдықталған. Бұйым жоғары сапалы поликарбонаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.24 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 116 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Көлем | 0.946 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 120 мм |
- Бағасы: 4 839 ₸


