
GASTRORAG CB3226YL сары кесу тақтасы
- Бар
- Коды:303972
7 757 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CB3226YL кесу тақтасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үйде әртүрлі өнімдерді кесу үшін қолданылады. Модельде классикалық тікбұрышты пішін және периметрі бойынша суағар бар. Бұйым жоғары сапалы полиэтиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Азық-түлік қауіпсіздігі стандарттары жүйесінің (FSSR) нормаларына сәйкес сары тақта шикі құс етін кесуге арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: сары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Полиэтилен |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 20 мм |
| Тереңдігі | 255 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 325 мм |
- Бағасы: 7 757 ₸


