
GASTRORAG CB3729 икемді кескіш тақталар жинағы
- Бар
- Коды:303951
8 569 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CB3729 кесу тақталарының жинағы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, сондай-ақ үйде кез келген өнімді кесуге арналған. Тығыздығы жоғары тағамдық полиэтиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Екі жақты жұмыс беті
- Сызаттарға төзімділік
- Пышақтар күңгірттенбейді
- Иістерді сіңірмейді
- Икемділік және беріктік
- Өнімдерді кесу және кесу бойынша әртүрлі операциялар үшін әртүрлі түсті тақталарды пайдаланудың қарапайымдылығы
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы түстер: сарғыш, көгілдір, жасыл, қызыл, ақ, сары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Полиэтилен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1 кг |
| Биіктігі | 2 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Қаптамадағы саны | 6 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | сарғыш, жасыл, көгілдір, ақ, сары, қызыл |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 8 569 ₸


