
GASTRORAG JW-BSD12 диспенсері қызыл
- Бар
- Коды:111025
556 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JW-BSD12 диспенсері қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тұздықтарды, таңғыштарды және сұйық дәмдеуіштерді сақтау және мөлшерлеу үшін қолданылады. Модель тар шүмегімен жабдықталған, бұл оның мазмұнын ыдысқа қажетті мөлшерде мұқият қосуға мүмкіндік береді. Бұйым жоғары сапалы полипропиленнен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: қызыл
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | JW-BSD12 RED |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.041 кг |
| Биіктігі | 206 мм |
| Тереңдігі | 55 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Пластик |
| Көлем | 0.35 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 55 мм |
- Бағасы: 556 ₸



