
Сушиге арналған төсеніш GASTRORAG SM011
- Бар
- Коды:110819
668 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG SM011 суши төсеніші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үйде суши және орама сияқты жапон тағамдарын дайындау үшін қолданылады. Бұйым бір-біріне бекітілген бамбук таяқшаларынан тұрады, олардың көмегімен күрішті ұзынша, біркелкі шұжықтарға оңай және жылдам пішіндеуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.06 кг |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Ағаш |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 668 ₸


