
Сушиге арналған науа GASTRORAG SS070-S
- Бар
- Коды:110820
3 642 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG SS070-S суши науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, сондай-ақ үйде суши және орама сияқты жапон тағамдарын ұсыну үшін қолданылады. Бұйым орындалды табиғи бук.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модельдер көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Ағаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.32 кг |
| Биіктігі | 30 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 3 642 ₸


