
METAL CRAFT WP-I I R кесуге арналған тақталарға арналған тұғыр
- Бар
- Коды:233360
16 107 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тіреу METAL CRAFT WP-I I R қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кесу тақталарын сақтауға арналған. Модель сатылы конструкцияға ие. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.21 кг |
| Биіктігі | 160 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Түсі | Болат |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 16 107 ₸


