
Қалақ METAL CRAFT КТ-V F
- Бар
- Коды:233264
2 597 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
METAL CRAFT KT-V F қалақшасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үй жағдайында тағамдардың кең ассортиментін дайындау және ұсыну үшін қолданылады. Модельдің шеттері дөңгеленген. Бұйым тот баспайтын болаттан, тұтқасы пластмассадан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Түрі | күрекше |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.11 кг |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 150 мм |
- Бағасы: 2 597 ₸


