
МЕТАЛЛ ҚОЛӨНЕР ыдысы 902-25
- Бар
- Коды:233266
6 037 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тостаған METAL CRAFT 902-25 қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модельдің жылтыратылған беті және жоғары қарай кеңейетін конустық пішіні бар. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте әртүрлі өлшемдегі бірнеше ұқсас модельдер бар.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.32 кг |
| Биіктігі | 125 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Көлем | 4.5 л |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Түсі | Болат |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 6 037 ₸


