
МЕТАЛЛ ҚОЛӨНЕР ыдысы MXB-5
- Бар
- Коды:233276
3 786 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тостаған METAL CRAFT MXB-5 қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін әртүрлі ингредиенттерді араластыруға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте әртүрлі өлшемдегі бірнеше ұқсас модельдер бар.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.26 кг |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Көлем | 4.7 л |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Түсі | Болат |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 270 мм |
- Бағасы: 3 786 ₸


